Voorjaarscompetitie 2023

Op deze pagina vind je de voorlopige indeling van de Voorjaarscompetitie 2023. Het is de bedoeling hier zo min mogelijk meer in te veranderen, maar er kunnen geen rechten aan ontleend worden - er kunnen altijd nog zaken wijzigen.

Vrijdag

Herendubbel 1 Herendubbel 2 Damesdubbel 1

Dennis Brauckmann
Jos van de Sandt
Pieter Verhulst
Pieter Segers
Marcel Zuidhof

Harry Lensink
Benjamin Lochoki
Sander Mulder
Dries Postma
Omar Soleman

Marieke de Graaf
Femke Janse
Karlijn Janse
Sophie Nijman
Aafke Olminkhof
Lonneke Regter

Zaterdag

Gemengd 1 Gemengd 2 Gemengd 3 Gemengd 4
Floris Freeman
Daniel Godefrooij
Menno IJzerman
Stephanie Klein
Tessa van de Lindt
Guusje Vrijbloed
Rosan Woudstra
Lotte van den Berg
Tim Cornwall
Kelly Kramer
Pieter Lubbers
Jeroen Mulder
Kevin Scholten
Marjolein Weijers
Ila Elias
Mark Croes
Vera Donia
Danielle Klaassen
Marc Tros
Bas van Andel
Hannah Bonset
Bram van Duijvenboden
Serena Egidi
Huib Geven
Denise Muller
Gemengd 5 Dames Dubbel 1 Dames 1 Dames 2

Lotte van den Broek
Huug van Eekeren
Wessel Smit
Lize Verdegaal
Stan Willemse

Anouk Drent
Anouk van Kuilenburg
Catelijne van Melle
Mirjam Soons
Liane Terleth
Maureen Winkelman
Coco Beudeker
Rosalie Brandt
Anouk van den Broek
Robin Hendriks
Marieke Hoornweg
Vivi Janssen
Carmen Latenstein

Brankele Frank
Esther Maas
Julie Schreinemacher
Linet Tanke
Monika Wentink
Noortje Wolff

Dames 1 Heren 1 Heren 2 Heren 3

Rian Pepping
Bo Jansen
Marieke van Maanen
Simone Monster
Felicienne Muijtjens
Danique de Vries

Xander van As
Wijnand Bakker
Lucas Hogeling
Martijn Krol
Arjan Petersen
Nigel Pouw
Folkert Venema
Gjalt Venema

Diederik Brits
David Hoogendam
Wouter Klaassen
Derek Leijten
Andries Makkinga
Evert-Jan Makkinga
Paul Versteegh
Luuk Vogel

Siebren Boon
Hidde van Emmerik
Michel Findhammer

Danyel Slabbers
Joop Smeets
Wouter Vriens
Heren 4 Heren 5 Heren 6 Heren 7
Thomas Hogeling
Rens Kalshoven
Nugro van Keulen
Wisse van der Meijden
Mark van de Schilde
Jasper Verheggen
Tijmen Vierstra
Francois Coetzer
Stijn Collé
Carsten Faber
Stefan Koytek
Jochem Wiers
Tjard de Wolf

Jeroen van Arendonk
Maurice Dekkers
Thijs Delisse
Thomas Fransman
Onno Kuitert
Joris Stegeman

Jules Broeks
Kevin Dickie
Jorn Dormans
Lars Overes
Boris Poldervaart
Robertjan Schild

Zondag

Gemengd 1 Gemengd 2 Dames Dubbel 1 Dames Dubbel 2
Linda Dekkers
Bodhi Maas
Ella van der Maas
Lennart Mettrop
Joost Ransijn
Bob Tilmans
Soek Yi Tong
Siri de Vrijer

Marlou Arnouts
Terrence Croese
Maaike Gronheid
Derk Kamermans
Michael Maahs

Monique Bakker
Irma Selles
Maaike Schouten
Harma Smit
Carla Wieman

Olivia Cramer
Bella Drost
Tryntsje Haga
Claire Stevenson
Annemiek Reuser
Judith van Zwol

Dames 1 Dames 2 Heren 1 Heren 2
Simone Beekman
Nienke Hendriks
Ineke Henkel
Steffi Kardos
Odette Lommers
Audrey Schillings

Rebecca Abravanel
Beatrice Askaner
Esra van Beelen
Illse van Diejen
Irene Overtoom
Sara Siddiqi

Job van Andell
Dennet Dionet
Bas Ravelli
Peter Slavenburg
Marc Sollewijn Gelpke
Louis van Staden ten Brink

Peter Bland
Jakob van Gorkum
Bart van Maanen
Robert Jan Prenger
Peter Ritmeester
Jurgen Veenker

Heren 3 8&9 Tennis
Ricardo van Engeland
Hendrik Hagedoorn
Tom Hendriks
David van Lennep
Wouter Methorst
Donald Pool
Thijs Ridder

Fleur van Haastert
Lonneke Schrijver
Jeroen Sunter
Birgit Weterkamp
Frans-Jasper Wijdicks
Bas Windt
Lineke Zuiderduin

Reservelijst

Roy Bal (9/8)
Laurien van den Bergh (9/9)
Ruben Bos (9/8)
Erik van de Calseijde (9/9)
Johan Diepstraten (9/8)
Wouter Grevink (8/8)
Regina Jacometti (6/5)
Menno Pater (8/8)
Sophie Schijf (9/9)
Babette Verhoef (8/8)
Julian de Vré (7/7)
Patrick Wennekes (9/9)