KNLTB Competitie 2021

Op deze pagina vind je de indeling van de KNLTB Competitie 2021. Het is de bedoeling hier zo min mogelijk meer in te veranderen, maar er kunnen geen rechten aan ontleend worden - er kunnen altijd nog zaken wijzigen.

In verband met de coronasituatie is de Voorjaarscompetitie verplaatst naar het najaar. Deze competitie zal eind september van start gaan.

Vrijdag

Gemengd 1 Gemengd 2 Dames 1 Dames 2
Dominique Caron
Omar Soleman
Marlies Soleman-Bulk
Fred Stuurman
Etienne Verheem
Marcia Adriaansen
Lotte van den Broek
Huug van Eekeren
Floris van der Geest
Wessel Smit
Lize Verdegaal
Belinda van der Heiden
Regina Jacometti
Hedy Leferink
Ellen Matthiesen
Mirjam Soons
Maureen Winkelman
Monic Zunnebeld

Marieke de Graaf
Femke Janse
Yolande Muller
Sophie Nijman
Aafke Olminkhof
Lonneke Regter

Dames 3 Dames 4
Krista Bruine de Bruin
Anouk Drent
Anouk van Kuilenburg
Catelijne van Melle
Liane Terleth
Monique Bakker
Annemarie van den Berg
Maaike Schouten
Irma Selles
Harma Smit
Carla Wieman

Zaterdag

Gemengd 1 Gemengd 2 Gemengd 3  Gemengd dubbel1
Diederik Brits
Tessa van de Lindt
Vivian Middelhuis
Renée Smulders
Pieter Vader
Robert Withagen
Rosan Woudstra
Tim Cornwall
Danielle Klaassen
Adriaan Knibbe
Kelly Kramer
Jeroen Mulder
Marjolein Weijers
Bas van Andel
Hannah Bonset
Bram van Duijvenboden
Bodhi Maas
Denise Muller
Sofie Zonneveld
Marlou Arnouts
Terrence Croese
Maaike Gronheid
Derk Kamermans
L Michael Maahs
Gemengd dubbel 2 Dames 1 Dames 2 Dames 1
Jim van Aalst
Alice ten Brink
Illse van Diejen
Florian Geerken
Hans Jonkers
Anne-Marie Stekelenburg

Coco Beudeker
Anouk van den Broek
Rosalie Brandt
Robin Hendriks
Marieke Hoornweg
Vivi Jansen
Carmen Latenstein

Sanne Hoefnagel
Kristel ter Horst
Annemarije Kruis
Nikki Lips
Nynke Sixma
Laurien van den Bergh
Solang van Heemstra
Lisanne Koopmans
Saskia Meurs
Felicienne Muijtjens
Manon Stallaert
Dames 2 Dames 3 Heren 1 Heren 2
Quirine Franken
Bo Jansen
Marieke van Maanen
Simone Monster
Rian Pepping
Danique de Vries
Leonie Blom
Steintje Brands
Ellen Hilbolling
Esther Maas
Julie Schreinemacher
Monika Wentink
Noortje Wolff
Wijnand Bakker
Lucas Hogeling
Arjan Petersen
Nigel Pouw
Laurens Veldman
Folkert Venema
Michel Findhammer
Jorgos de Fos
Danyel Slabbers
Joop Smeets
Wouter Vriens
Heren 3 Heren 4 Heren 5 Heren 6
Rens Kalshoven
Nugro van Keulen
Wisse van der Meijden
Diede van den Ouden
Mark van de Schilde
Jasper Verheggen
Tijmen Vierstra
David Hoogendam
Wouter Klaassen
Andries Makkinga
Maarten Meijboom
Paul Versteegh
Luuk Vogel
Dennis Brauckmann
Joost Kerkvliet
Jos van de Sandt
Pieter Segers
Pieter Verhulst
Marcel Zuidhof
Tom Diederen
Ruud van Gerven
Thomas Hogeling
Stan Rombouts
Sebastiaan Timmermans
Thomas Zonneveld
Heren 1 Heren 2
Carsten Faber
Martin Haringa
Stefan Koytek
Stijn Kollé
Wijnand van Leeuwen
Julian de Vré
Tjard de Wolf
Pieter Hermans
Wouter Karman
Onno Kuitert
Aardie Novin
Jurriaan Pols
Paul Vogelzang

Zondag

Gemengd dubbel Gemengd 1  Gemengd 2 Gemengd 3
Beatrice Askaner
Esra van Beelen
Thomas Kok
Loeke Reijnders
Jonathan Rozema
Sara Siddiqi
Andrada Smaranda
Natalie Ching-Yong
Hendrik Kurniawan
Juan Manuel Perafan
Juliet Meijer
Bob Tilmans
Soek Yi Tong
Ila Elias
Mark Croes
Vera Donia
Harry De-Kisshazy
Marc Tros
Sadik Cevik
Linda Post
Jeroen Sunter
Linet Tanke
Bas Windt
Lineke Zuiderduin
Dames 1 Dames 2 Dames 3 Heren dubbel 1
Simone Beekman
Nienke Hendriks van de Weem
Ineke Henkel
Steffi Kardo
Odette Lommers
Audrey Schillings
Marian van den Beek
Serena Egidi
Jolijn Heuvels
Stephanie Klein
Michelle Ouwerkerk
Anne Vrijbloed
Guusje Vrijbloed
Rebecca Abravranel
Isabelle van Heck
Sabine van Heck
Kelly Tiggelman
Marije van de Veer
Romy Vreeken
Jeroen van Arendonk
Wilco Kosters
Niels van der Laan
Frans Langerhorst
Jaap Schippers
Stan van Wersch
Ernst Wiesman
Heren 1 Heren 2 Heren 3 Heren 4
Bruno Collin
Vincent Groot
Boudewijn Hasselman
Jip Lohle
Roderik van Meurs
Tjeerd Postema
Job van Andel
Dennet Dionet
Bas Ravelli
Marc Sollewijn Gelpke
Peter Slavenburg
Louis van Staden
Peter Bland
Jakob van Gorkum
Bart van Maanen
Robert-Jan Prenger
Peter Ritmeester
Jurgen Veenker
Ricardo van Engeland
Thomas Fransman
Tom Hendriks
David van Lennep
Thomas de Veen
Sergio Paciello
Donald Pool
Heren 5 Heren 6    
Roy Bal
Jules Broeks
Kevin Dickie
Jorn Dormans
Boris Hanjoel
Lars Overes
Harm Groustra
Aziz Khan
Wouter Methorst
Marko van Pol
Robin Stam
Paul Tan
Lars Volkers
   

Reservelijst

Toon Baggen
Thomas van den Berg
Timo van Dun
Marloes van den Hoek
Philip Kroon
Ben Lochocki
Peter Mokhov
Menno Pater
Babette Verhoef
Gijs Wilhelmij