Najaar 2020

Dit is de indeling van de Najaarscompetitie 2020. Het is de bedoeling hier zo min mogelijk meer in te veranderen, maar er kunnen geen rechten aan ontleend worden - er kunnen altijd nog dingen wijzigen.

Het speelschema van de verschillende teams vind je op de KNLTB-website.

 

Dinsdag

Dames 1
Gerbrandy, H. (Hiske)
Tempel, C.P. van den (Paulien)
Jong, S. de (Sietske)
Loncar, V. (Vesna)
Witte, A.M.J.J. de (Annemiek)
Mossel, L. (Ligia)
Van Raab van Canstein, A. (Alexandra)

Vrijdag

Gemengd 35+ Dames 1 Dames 2  
Burks, E. (Evelien)
Cannegieter, J.W. (Hans)
Soleman-Bulk, M.F. (Marlies)
Soleman, O.A.A. (Omar)
Verheem, E.H.M. (Etienne)
Caron, D. (Dominique)
Heiden, B. van der (Belinda)
Jacometti, R. (Regina)
Matthiesen, E. (Ellen)
Zunnebeld, M.M.G. (Monic)
Winkelman, M.J.I. (Maureen)
Janse, F.F. (Femke)
Janse, K.P. (Karlijn)
Josselin de Jong, EEM De (Eliane)
Klein, S (Stephanie)
Saers, MMDE (Marjolein)
 

Zaterdag

Gemengd 1 Gemengd 3 Gemengd 4  
Lindt, T.N. van de (Tessa)
Withagen, R.A. (Robert)
Woudstra, R. (Rosan)
Drenth, S.F. (Steven)
Oele, A (Alexis)
Weeber, A (Anne)
Klaassen, D.M.W. (Danielle)
Weijers, M.A. (Marjolein)
Knibbe, A.A. (Adriaan)
Cornwall, T. (Tim)
Mulder, J. (Jeroen)
Bonset, H.E. (Hannah)
Duijvenboden, B. van (Bram)
Groen, MME de (Maaike)
Ouwerkerk, M.C. (Michelle)
Andel, B. van (Bas)
 
Dames 1 Dames 2 Dames 3 Dames 4
Beudeker, C.R. (Coco)
Brandt, R.I. (Rosalie)
Broek, A.J.H. van den (Anouk)
Hoornweg, M. (Marieke)
Hendriks, RA (Robin)
Latenstein, C.S.S. (Carmen)
Heijkant, E. van den (Eva)
Slothouber, F.C. (Frederique)
Hoefnagel, S.J.M. (Sanne)
Horst, C.J.H. ter (Kristel)
Kruis, A.L. (Annemarije)
Lips, N.C. (Nikki)
Sixma, N.J. (Nynke)
Franken, Quirine
Monster, S. (Simone)
Pepping, R. (Rian)
Vries, Danique de
Zwinkels, Sarah
Blom, L (Leonie)
Brands, S.M. (Steintje)
Hilbolling, E.M. (Ellen)
Jacobs, M (Maartje)
Wentink, M.M.P. (Monika)
Wolff, G.N. (Noortje)
Nederlof, M. (Mariette)
Heren 1 Heren 2 Heren 3 Heren 4
Bakker, W.B. (Wijnand)
Hogeling, L.C. (Lucas)
Pouw, N.A. (Nigel)
Petersen, A. (Arjan)
Venema, F.J. (Folkert)
Veldman, L. (Laurens)
Findhammer, M. (Michel)
Vriens, W. (Wouter)
Slabbers, D.P. (Danyel)
Smeets, J. (Joop)
Kalshoven, R.M. (Rens)
Meijden, W.P. van der (Wisse)
Schilde, M.P.L. van de (Mark)
Verheggen, J.J. (Jasper)
Vierstra, T.G. (Tijmen)
Keulen, N. van (Nugro)
Ouden, DM den (Diede)
Hoogendam, D.A. (David)
Vogel, L. (Luuk)
Klaassen, W.J. (Wouter)
Meijboom, M.T.H. (Maarten)
Versteegh, P.F.A. (Paul)
Heren 5 Heren 6 Heren 7 Heren 8
Brauckmann, D. (Dennis)
Zuidhof, M.L.L. (Marcel)
Sandt, J.N. van de (Jos)
Segers, P.H. (Pieter)
Kerkvliet, J (Joost)
Tolboom, F.C. (Frank)
Verhulst, P.X. (Pieter)
Duin, W.J.L. van (Eef)
Gerven, R.J.K. van (Ruud)
Hogeling, T.J. (Thomas)
Rombouts, S.J.M. (Stan)
Timmermans, S. (Sebastiaan)
Zonneveld, T.P. (Thomas)
Dekkers, M. (Marius)
Faber, C.H.M. (Carsten)
Haringa, M.T. (Martin)
Koytek, S. (Stefan)
Vré, J.J. de (Julian)
Wolf, T.J. de (Tjard)
Hermans, HP (Pieter)
Karman, W. (Wouter)
Novin, A. (Aardie)
Pols, J.M. (Jurriaan)
Vogelzang, P.A. (Paul)
Berg, T.D. van den (Thomas)

Zondag

Gemengd 1 (8 wedstrijden) Gemengd 1 (5 wedstrijden) Dames 1 Dames 2
Croese, T. (Terrence)
Dam, F,M. van (Freek)
Gronheid, M.A. (Maaike)
Maahs, M.G. (Michael)
Plug, E.J.M. (Evelien)
Arnouts, M (Marlou)
Tilmans, B. (Bob)
Dor, R. (Ramon)
Meijer, Juliet
Kurniawan, H. (Hendrik)
Tong, S.Y. (Soek Yi)
Beekman, S.E. (Simone)
Hendriks van de Weem, N. (Nienke)
Henkel, I. (Ineke)
Kardos, S. (Steffi)
Lommers, O.J.D.M. (Odette)
Schillings, A.A.H.J. (Audrey)
Schouten, M.A. (Maaike)
Bakker, M. (Monique)
Berg, A. van den (Annemarie)
Selles, I. (Irma)
Soons, M.B.J. (Mirjam)
Wieman, C. (Carla)
Smit, H. (Harma)
Dames 3 Dames 4 Dames 5 Heren 1
Egidi, S. (Serena)
Zonneveld, S. (Sofie)
Nooter, R.M. (Roos)
Muller, D.A. (Denise)
Eik, M. van (Marlies)
Koopmans, L. (Lisanne)
Blaakmeer, Marieke
Muijtjens, F.E.I.H. (Felicienne)
Meurs, S. (Saskia)
Heck, I.S. van (Isabelle)
Heck, S.F. van (Sabine)
Kop, N.L. (Noortje)
Tiggelman, K. (Kelly)
Collin, B.J.C (Bruno)
Hasselman, B.E. (Boudewijn)
Lohle, J.H. (Jip)
Meurs, R. van (Roderik)
Snippe, S.T. (Sem)
Schyns, O.H.P. (Octave)
Groot, V.P. (Vincent)
Heren 2 Heren 3 Heren 35+  
Staden ten Brink, L.P. van (Louis)
Andel, J.M van (Job)
Sollewijn Gelpke, M. (Marc)
Ravelli, S.P. (Bas)
Slavenburg, P.J.M. (Peter)
Dionet, D.J. (Dennet)
Engeland, R. van (Ricardo)
Fransman, T. (Thomas)
Hendriks, T. (Tom)
Pool, D.F. (Donald)
Veen, T.H.J. de (Thomas)
Kramer, R.V.M. (Roel)
Paciello, Sergio
Bland, P.E. (Peter)
Gorkum, J.J. van (Jakob)
Maanen, B. van (Bart)
Prenger, R.J. (Robert Jan)
Ritmeester, P. (Peter)
Veenker, J. (Jurgen)
 

Reservelijst

Baggen, A.A.H.M. (Toon)
Croes, M. (Mark)
Elias, I. (Ila)
Fost, J. de (Jorgos)
Graaf, N. van der (Noah)
Hanjoel, B. (Boris)
Heuckeroth, C.P.R. (Chris)
Jong, M. de (Mark)
Kester, Sonja
Khandekar-Fontein, E.L. (Evelien)
Knibbe, R. (Robert)
Kroon, S. (Shanna)
Kuilenburg, Anouk van
Leeuwen, Aad van
Lindhout, J. (Joakim)
Melle, Catelijne van
Meningen, O. van (Olga)
Nijdam, K.J. (Kees-Jan)
Ong, R. (Rob)
Oostenrijk, BMH van (Babette)
Overes, L. (Lars)
Owel, Soef
Regter, L. (Lonneke)
Reijn, L.M. (Laura)
Schouw, S van de (Sien)
Sluys, A.S. van der (Anne)
Stuurman, F. C. (Fred)
Terleth, Liane
Waard, Alexandra de
Witte, Milou de
Wilhelmij, G. (Gijs)
Wisman, Ruud