Voorjaarcompetitie 2024
Op deze pagina vind je de voorlopige indeling van de Voorjaarscompetitie 2024. Het is de bedoeling hier zo min mogelijk meer in te veranderen, maar er kunnen geen rechten aan ontleend worden - er kunnen altijd nog zaken wijzigen.
Vrijdag
Gemengd dubbel 1 | Damesdubbel 1 | Damesdubbel 2 | Herendubbel 1 |
---|---|---|---|
Harry Lensink Dries Postma Paula Sie Omar Soleman Marlies Soleman-Bulk Madelon Vriezen |
Monique Bakker Regina Jacometti Hedy Leferink Claartje Rakestraw Irma Selles Carla Wieman Monic Zunnebeld |
Marieke de Graaf Jessica Grootenboer Femke Janse Karlijn Janse Sophie Nijman Aafke Olminkhof |
Dennis Brauckmann Jos van de Sandt Pieter Segers Pieter Verhulst Marcel Zuidhof |
Zaterdag
Gemengd 1 | Gemengd 2 | Gemengd 3 | Gemengd 4 |
---|---|---|---|
Jelle Bos Kelly Kramer Dennis Mulder Jeroen Mulder Karian Weijers Marjolein Weijers |
Damiaan Chen Mark Croes Vera Donia Ila Elias Danielle Klaassen Robyn Lont Marc Tros |
Bas van Andel Hannah Bonset Krista Bruine de Bruin Bram van Duijvenboden Anne de Jong Denise Muller |
Johan Diepstraten Charlotte Kuiper Lucas Mul Wessel Smit Lidewij Nauta Stan Willemse Michelle Zonneveld |
Damesdubbel 1 | Herendubbel 1 | Dames 1 | Dames 2 |
Anouk Drent Anouk van Kuilenburg Ellen Matthiessen Catelijne van Melle Mirjam Soons Liane Terleth Maureen Winkelman |
Michel Dagniaux Michel Findhammer Ruud van Gerven Danyel Slabbers Joop Smeets Wouter Vriens |
Stephanie Klein Karlijn Martens Vivian Middelhuis Guusje Vrijbloed Rosan Woudstra |
Laurien Elion Brankele Frank Esmee-Hartman Esther Maas Annabel Meijer Julie Schreinemacher Linet Tanke |
Dames 1 | Dames 2 | Heren 1 | Heren 2 |
Coco Beudeker Vera Donia Robin Hendriks Marieke Hoornweg Vivi Janssen Ulla van Sprang |
Marlou Arnouts Quirine Franken Bo Jansen Simone Monster Rian Pepping Danique de Vries |
Xander van As Wijnand Bakker Lucas Hogeling Martijn Krol Arjan Petersen Nigel Pouw Folkert Venema Gjalt Venema |
Diederik Brits David Hoogendam Wouter Klaassen Derek Leijten Andries Makkinga Paul Versteegh Luuk Vogel |
Heren 3 | Heren 4 | Heren 5 | Heren 6 |
Thomas Hogeling Rens Kalshoven Nugro van Keulen Wisse van der Meijden Mark van de Schilde Jasper Verheggen Tijmen Vierstra |
Jeroen van Arendonk Maurice Dekkers Thijs Delisse Thomas Fransman Onno Kuitert André d'Ursel Tim van der Werf |
Francois Coetzer Stijn Collé Carsten Faber Stefan Koytek Soef Owel Jochem Wiers Tjard de Wolf |
Jules Broeks Kevin Dickie Frank Filius Jimmy Huiskes Lars Overes Boris Poldervaart Robertjan Schild |
Zondag
Gemengd 1 | Dames 1 | Dames 2 | Dames 3 |
---|---|---|---|
Erik van de Calseijde Ella van der Maas Eric Ransijn Joost Ransijn Ellen Spreeuwenberg Bob Tilmans Soek Yi Tong |
Simone Beekman Ineke Henkel Nienke Hendriks Steffi Kardos Odette Lommers Audrey Schillings |
Laurien van den Bergh Olivia Cramer Bella Drost Tryntsje Haga Annemiek Reuser Claire Stevenson Judith van Zwol |
Rebecca Abravanel Beatrice Askaner Esra van Beelen Illse van Diejen Fleur van Haastert Sara Siddiqi |
Dames 4 | Heren 1 | Heren 2 | Heren 3 |
Eva Balogova Carolien van Eeghen Janet Kes Quirine Melssen Kimberleigh Stan Babette Verhoef Siri de Vrijer |
Job van Andel Dennet Dionet Bas Ravelli Peter Slavenburg Marc Sollewijn Gelpke Louis van Staden ten Brink |
Peter Bland Jakob van Gorkum Bart van Maanen Robert Jan Prenger Peter Ritmeester Steven Smit Jurgen Veenker |
Maarten Berg Hendrik Hagedoorn Tom Hendriks David van Lennep Wouter Methorst Donald Pool Thijs Ridder |
Heren 4 | Heren 5 | 8&9 Tennis | |
Thijs Bakker Peter van Bemmelen Terrence Croese Timo van Dun Derk Kamermans Michael Maahs Gudo Nollen Freek van Vegchel |
Alexandros Andrikopoulos Roy Bal Nol Gulcher Flavio Machado de Bulhoes Lennart Mettrop Thadde Scharloo Kars van der Steen Patrick Wennekes |
David Arnemann Petra van Driest Hanneke Laan Jeroen Sunter Frans-Jasper Wijdicks Bas Windt Lineke Zuiderduin |
Reservelijst
Casper Arnolds (7/8) |
Nathalie Borst (8/8) |
Yke Constandse (8/7) |
Jonas van Doorn (8/8) |
Henri van Eeghen (7/7) |
Jonas Hendriksen (9/9) |
Tom de Jong (9/9) |
Justin Kruse (6/5) |
Robin van Leeuwen (8/8) |
Tom Schoenmakers (6/6) |
Sien van de Schouw (8/8) |
Jesse Straatman (8/8) |
Zie ledenlijst voor contactgegevens van reservespelers.