Teamindeling Voorjaarscompetitie

Hieronder vind je de voorlopige teamindeling voor de voorjaarscompetitie. De indeling kan (en zal) nog hier en daar gewijzigd worden. Teams die dat nog niet gedaan hebben, kunnen een voorkeur voor een captain doorgeven via competitie@demeertennis.nl - voor de teams die overblijven zal de competitiecommissie een captain aanwijzen.

Dinsdag Vrijdag    
Dames 1 Gemengd 50+ Dames 1  
Paulien van den Tempel Oanda Cohrs-Ritburg  Femke Janse  
Sietske de Jong Paulien  van den Tempel Karlijn Janse  
Annemiek de Witte Philippa Mills Marjolein Saers  
Hiske Gerbrandy Filiz Bakirci  Lonneke Regter  
Vesna Loncar Frans van den Ende  Stephanie Klein  
Marion Dinkelberg Yusuf Bakirci     
  Pierre Lattes     
       
Zaterdag      
Gemengd 1 Gemengd 2 Gemengd 3 Gemengd 4
Steven Drenth Tessa van de Lindt Marieke Berendsen Sarah Gouwenberg
Jan Spilker Vivian Middelhuis Anouk van Kuilenburg Zwaantje Harms
Renée Smulders Luuk Vogel Catelijne van Melle Judith  de de Lange
Bo Braakman Robert Withagen Aad van Leeuwen Maarten  Meijboom
Julian de Vré Rosan Woudstra Liane Terleth Diede den Ouden
Elske Marra Alexis Oele Ruud Wisman David Hoogendam
Renate van Zoonen   Soef Owel  
       
Gemengd 5 Gemengd 6 Gemengd 7 Gemengd 8
Bas Van Andel Marjolein Weijers Wouter van den Kieboom Rozerie Bosma
Claire Aris Jeroen Mulder Adriaan Knibbe Carsten Faber
Eveline Fokkema Tim Cornwall Stef Spoelder Marius Dekkers
Ingrid van Biezen Danielle Klaassen Joris Stegeman Anke Kersting
Dries Postma Krista Bruine de Bruin Evelien Khandekar Suzanne Bruls
  Putu Alit Darsana Alysa Sinke Werner Steenbergen
      Martin Haringa
       
Dames 1 Dames 2 Heren 1 Heren 2
Eva van den Heijkant Coco Beudeker Wijnand Bakker Michel Findhammer
Annemarije  Kruis Anouk van den Broek Lucas Hogeling Joop Smeets
Nikki Lips Rosalie Brandt Nigel Pouw Danyel Slabbers
Frederique Slothouber Marieke Hoornweg Arjan Petersen Wouter Vriens
Nynke Sixma Carmen Latenstein Laurens Veldman Floris Freeman
Kristel ter Horst Antoinette van Ouwerkerk Folkert Venema  
  Robin hendriks    
  Vivi Janssen    
       
Heren 3 Heren 4
Heren 5 Heren 6
Rens Kalshoven Eef van Duin Dennis Brauckmann Aardie Novin
Mark van de  Schilde Thomas Hogeling Marcel Zuidhof Paul Vogelzang
Jasper Verheggen Sebastiaan Timmermans Jos vd Sandt Thomas Pasman
Tijmen Vierstra Ruud van Gerven Pieter Verhulst Jurriaan Pols
Nugro van Keulen Stan Rombouts Pieter Segers Wouter Karman
Wisse van der Meijden Thomas Zonneveld Frank Tolboom  
Eelke Kroes      
       
Zondag      
Gemengd 35+ 8/9 1 Dames 1 Dames 2
Daniëlle  Herders  Tatjana Brooshooft Belinda van der Heiden Simone Beekman
Bastiaan Mallan Vera Smit Ellen Matthiesen Nienke Hendriks
Trinette Van Geel Ellen Hilbolling Mirjam Soons Odette Lommers
Fred Stuurman Monika Wentink Carla  Wieman Ineke Henkel
Ben Mooijekind   Maureen Winkelman Audrey Schillings
    Regina Jacometti  
       
Dames 3 Dames 4 Dames 5 Dames 6
Anna Dorrington Philippa Mills Evelien Plug Floor Huisman
Serena Egidi Iepke Seebregts Hester Koning Felicienne Muijtjens
Sofie Zonneveld Iris van Maarschalkerwaart Lise Gunneweg Saskia Meurs
Roos Nooter Lucyna Szyszkowiak Kelly Tiggelman Elise Latour
Marlies van Eik Mirjam Plante Vera Nijwening Lisanne Koopmans
  Maaike Schouten Rieky Dikmans Marieke Blaakmeer
       
Heren 35+ Heren 1 Heren 2 Heren 3
Peter van Bland Dennet Dionet Tom Hendriks Sergio Paciello
Jakob van Gorkum Marc Sollewijn Gelpke David van Lennep Wouter Methorst
Peter Ritmeester Peter Slavenburg Donald Pool Joeri Dierks
Bart van Maanen Louis van Staden ten Brink Thomas de Veen Thom Klapwijk
Jurgen Veenker Bas Ravelli Jordi Turro Chris Heuckeroth
Robert Jan Prenger   Roel Kramer  
       
       
Reservelijst
Gerben Lafeber
Serena Blanker
Willy Ang
Ramon Dor
Ligia Mossel
Stephanie Klein
Jeroen van der Harst
Hendrik Kurniawan
     
Steffi Kardos      
Marije van der Veer      
Ricardo van Engeland