Voorjaar 2020

Dit is de indeling van de voorjaarscompetitie 2020. Het is de bedoeling hier zo min mogelijk meer in te veranderen, maar er kunnen geen rechten aan ontleend worden - er kunnen altijd nog dingen wijzigen.

 

 

Dinsdag

Dames 1
Gerbrandy, H. (Hiske)
Tempel, C.P. van den (Paulien)
Jong, S. de (Sietske)
Loncar, V. (Vesna)
Witte, A.M.J.J. de (Annemiek)
Van Raab van Canstein, A. (Alexandra)

Vrijdag

Gemengd 50+ Gemengd 35+ Dames 1 Dames 2
Cohrs, O.J. (Oanda)
Mossel, L. (Ligia)
Walet, C (Christina)
Ende, F van den (Frans)
Lafeber, G (Gerben)
Looijmans, R (Rinus)
Tempel, P van den (Paulien)
Bakker, M (Monique)
Mills, P (Philippa)
Loncar, V (Vesna)
Burks, E. (Evelien)
Cannegieter, J.W. (Hans)
Soleman-Bulk, M.F. (Marlies)
Soleman, O.A.A. (Omar)
Verheem, E.H.M. (Etienne)
Caron, D. (Dominique)
Heiden, B. van der (Belinda)
Jacometti, R. (Regina)
Matthiesen, E. (Ellen)
Zunnebeld, M.M.G. (Monic)
Winkelman, M.J.I. (Maureen)
Janse, F.F. (Femke)
Janse, K.P. (Karlijn)
Josselin de Jong, EEM De (Eliane)
Klein, S (Stephanie)
Regter, L. (Lonneke)
Saers, MMDE (Marjolein)

Zaterdag

Gemengd 1 Gemengd 2 Gemengd 3 Gemengd 4
Lindt, T.N. van de (Tessa)
Withagen, R.A. (Robert)
Woudstra, R. (Rosan)
Drenth, S.F. (Steven)
Oele, A (Alexis)
Berendsen, M.E. (Marieke)
Kuilenburg, A. van (Anouk)
Owel, S. (Soef)
Melle, C.M. van (Catelijne)
Stoop, B.M. (Bianca)
Terleth, L. (Liane)
Bruine de Bruin, K. (Krista)
Klaassen, D.M.W. (Danielle)
Weijers, M.A. (Marjolein)
Knibbe, A.A. (Adriaan)
Cornwall, T. (Tim)
Mulder, J. (Jeroen)
Bonset, H.E. (Hannah)
Duijvenboden, B. van (Bram)
Groen, MME de (Maaike)
Ouwerkerk, M.C. (Michelle)
Berg, PM van den (Pieter)
Dames 1 Dames 2 Dames 3 Dames 4
Beudeker, C.R. (Coco)
Brandt, R.I. (Rosalie)
Broek, A.J.H. van den (Anouk)
Hoornweg, M. (Marieke)
Hendriks, RA (Robin)
Latenstein, C.S.S. (Carmen)
Heijkant, E. van den (Eva)
Slothouber, F.C. (Frederique)
Hoefnagel, S.J.M. (Sanne)
Horst, C.J.H. ter (Kristel)
Kruis, A.L. (Annemarije)
Lips, N.C. (Nikki)
Sixma, N.J. (Nynke)
Van Meningen, O (Olga)
Kroon, S (Shanna)
Oostenrijk, BMH van (Babette)
Reijn, L.M. (Laura)
Sluys, A.S. van der (Anne)
Sinke, A. (Alysa)
Pepping, R (Rian)
Blom, L (Leonie)
Brands, S.M. (Steintje)
Hilbolling, E.M. (Ellen)
Jacobs, M (Maartje)
Wentink, M.M.P. (Monika)
Wolff, G.N. (Noortje)
Heren 1 Heren 2 Heren 3 Heren 4
Bakker, W.B. (Wijnand)
Hogeling, L.C. (Lucas)
Pouw, N.A. (Nigel)
Petersen, A. (Arjan)
Venema, F.J. (Folkert)
Veldman, L. (Laurens)
Findhammer, M. (Michel)
Vriens, W. (Wouter)
Slabbers, D.P. (Danyel)
Smeets, J. (Joop)
Kalshoven, R.M. (Rens)
Meijden, W.P. van der (Wisse)
Schilde, M.P.L. van de (Mark)
Verheggen, J.J. (Jasper)
Vierstra, T.G. (Tijmen)
Keulen, N. van (Nugro)
Ouden, DM den (Diede)
Hoogendam, D.A. (David)
Vogel, L. (Luuk)
Klaassen, W.J. (Wouter)
Meijboom, M.T.H. (Maarten)
Versteegh, P.F.A. (Paul)
Heren 5 Heren 6 Heren 7 Heren 8
Brauckmann, D. (Dennis)
Zuidhof, M.L.L. (Marcel)
Sandt, J.N. van de (Jos)
Segers, P.H. (Pieter)
Kerkvliet, J (Joost)
Tolboom, F.C. (Frank)
Verhulst, P.X. (Pieter)
Duin, W.J.L. van (Eef)
Gerven, R.J.K. van (Ruud)
Hogeling, T.J. (Thomas)
Rombouts, S.J.M. (Stan)
Timmermans, S. (Sebastiaan)
Zonneveld, T.P. (Thomas)
De Vré, J.J. (Julian)
Dekkers, M. (Marius)
Faber, C.H.M. (Carsten)
Haringa, M.T. (Martin)
Koytek, S. (Stefan)
Wolf, TJ de (Tjard)
Hermans, HP (Pieter)
Karman, W. (Wouter)
Novin, A. (Aardie)
Pols, J.M. (Jurriaan)
Vogelzang, P.A. (Paul)
Berg, TD van den (Thomas)

Zondag

Gemengd 1 (8 wedstrijden) Gemengd 1 (5 wedstrijden) Dames 1 Dames 2
Croese, T (Terrence)
Dam, FM van (Freek)
Gronheid, M.A. (Maaike)
Maahs, M.G. (Michael)
Plug, E.J.M. (Evelien)
Arnouts, M (Marlou)
Tilmans, B (Bob)
Dor, R. (Ramon)
Veer, M.I.M. van de (Marije)
Kurniawan, H. (Hendrik)
Tong, S.Y. (Soek Yi)
Beekman, S.E. (Simone)
Hendriks van de Weem, N. (Nienke)
Henkel, I. (Ineke)
Kardos, S. (Steffi)
Lommers, O.J.D.M. (Odette)
Schillings, A.A.H.J. (Audrey)
Schouten, M.A. (Maaike)
Bakker, M. (Monique)
Berg, A van den (Annemarie)
Selles, I. (Irma)
Soons, M.B.J. (Mirjam)
Wieman, C. (Carla)
Smit, H. (Harma)
Dames 3 Dames 4 Dames 5 Heren 1
Egidi, S. (Serena)
Zonneveld, S. (Sofie)
Nooter, R.M. (Roos)
Muller, D.A. (Denise)
Kersting, A.R. (Anke)
Koopmans, L. (Lisanne)
Middeldorp, M (Marit)
Muijtjens, F.E.I.H. (Felicienne)
Meurs, S. (Saskia)
Blaakmeer, M. (Marieke)
Heck, I.S. van (Isabelle)
Heck, S.F. van (Sabine)
Kop, N.L. (Noortje)
Tiggelman, K. (Kelly)
Collin, B.J.C (Bruno)
Hasselman, B.E. (Boudewijn)
Lohle, JH (Jip)
Meurs, R van (Roderik)
Snippe, S.T. (Sem)
Schyns, O.H.P. (Octave)
Groot, V.P. (Vincent)
Heren 2 Heren 3 Heren 35+  
Staden ten Brink, L.P. van (Louis)
Andel, J M van (Job)
Sollewijn Gelpke, M. (Marc)
Ravelli, S.P. (Bas)
Slavenburg, P.J.M. (Peter)
Dionet, D.J. (Dennet)
Engeland, R. van (Ricardo)
Fransman, T (Thomas)
Hendriks, T. (Tom)
Pool, D.F. (Donald)
Veen, T.H.J. de (Thomas)
Kramer, R.V.M. (Roel)
Faber, E.S. (Ewoud)
Bland, P.E. (Peter)
Gorkum, J.J. van (Jakob)
Heuckeroth, C.P.R. (Chris)
Maanen, B. van (Bart)
Prenger, R.J. (Robert Jan)
Ritmeester, P. (Peter)
Veenker, J. (Jurgen)
Paciello, S. (Sergio)
 

Jeugd

Groen Oranje Rood  
Alexander Soleman
Max Willems
Gijs Lensink
David van Elferen
Owen Comfurius
Ole van der Schaaf
Lauren Willems
Sascha Kalwij
Scarlet Cartwright van Bouma
Victorie Cartwright van Bouma
Jacob van Elferen
Pim Kalwij
Bo Lensink
Koen Soleman
 

Reservelijst

De reservelijst volgt spoedig