Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indeling najaarscompetitie

Vrijdag

Gemengd dubbel 50+

Oanda Cohrs

Vesna Loncar

Paulien van den Tmepel

Philippa Mills

Ligia Mossel

Irma Selles

Pierre Lattes

Gerben Lafeber

Ben Mooijekind

Joop Fatels

Dames 1

Lonneke Regter

Femke Janse

Karlijn Janse

Marjolein Saers

 

 

Gemengd 1

Rozerie Bosma

Anke Kersting

Werner Steenbergen

Marius Dekkers

Suzanne Bruls

Martin Haringa

Carsten Faber

Gemengd 35+ 1

Monic Zunnebeld

Peter Ritmeester

Regina Jacometti

Mark Reinders

Hedy Leferink

Gemengd 35+ 2

Hans Cannegieter

Marlies Soleman-Bulk

Evelien Burks

Omar Soleman

     

 

Zaterdag



Gemengd 1

Maaike de Groen

Jasper Markus

Anne de Jong

Hannah Bonset

Gemengd 2   

Jeroen Mulder

Danielle Klaassen

Marjolein Weijers

Krista Bruine de Bruin

Tim Cornwell

Adriaan Knibbe

 

Gemengd dubbel 1   

Aad van Leeuwen

Bianca Stoop

Marieke Berendsen

Anouk van Kuilenburg

Jeroen van Elferen

Catelijne van MElle

Ruud Wisman

Liane Terleth

Gemengd dubbel 2

Fleur de Vries

Vivian Middelhuis

Rosan Woudstra

Stan Rombouts

Julian de Vre

Ruud van Gerven

Tessa van de Lindt

Robbert Withagen

Thomas Hogeling

Dames 1   

Frederique Slothouber

Kristel ter Horst

Nikki Lips

Annemarije Kruis

Evan van den Heijkant

Nynke Sixma

Sanne Hoefnagel

Dames 2   

Marieke Hoornweg

Rosalie Brandt

Vivi Janssen

Carmen Latenstein

Anouk van den Broek

Antoinette Ouwerkerk

Coco Beudeker

Dames 3

Lise Gunneweg

Kelly Tigelman

Noortje Kop

Sabine van Heck

Evelien Plug

Isabelle van Heck

Heren 1

Michel Findhammer

Rens Kalshoven

Mark van de Schilde

Wouter Vriens

Dnayel Slabbers

Joop Smeets

Floris Freeman

Jasper Verheggen

Tijmen Vierstra

Heren 2

Maarten Meijboom

David Hoogendam

Luuk Vogel

Andries Makkinga

Paul Versteegh

Wouter Klaassen

Heren 3

Jurrian Pols

Paul Vogelzang

Thomas Pasman

Aardie Novin

Wouter Karman

Pieter Hermans

   

Zondag

 

Gemengd 1

Maaike Schouten

Philippa Mills

Marc Sollewijn Gelpke

Stefan Koytek

Ineke Henkel

 

Dames 1

Serena Egidi

Denis Muller

Anna Dorrington

MArijke den Heijer

Rosan Boersma

Steffi Kardos

Dames 2   

Elise Latour

Felicienne Muijtjens

Mariek Blaakmeer

Floor Huisman

Lisanne Koopmans

Heren1

Joeri Dierks

Sergio Paciello

Wouter Methorst

Jakob van Gorkum

Heren 2

Donald Pool

David van Lennep

Tom Hendriks

Thomas de Veen

Jurdi Turro

Roel Kramer

8/9 1

Laura Oskam

Ellen Hilbolling

Monika Wentink

Maartje Jacobs

Tatjana Brooshooft