Competitie-indeling voorjaar 2018

Hier vind je de voorlopige indeling van de voorjaarscompetitie. Mogelijk wordt er nog iets gewijzigd. Captains staan dikgedrukt. Zie hier de speeldata.

Dinsdag

Dames 1 (2 enkels, 3 dubbels), 4e klasse
Paulien van den Tempel
Heleen Rasterhoff
Sietske de Jong
Hiske Gerbrandy
Annemiek de Witte
Teampagina

Vrijdag

Mix 1, heren 50+, dames 45+, alleen dubbels, 1e klasse
Oanda Cohrs
Filiz Bakirci
Paulien van den Tempel
Philippa Mills
Frans van den Ende
Yusuf Bakirci
Celil Toksoz
Teampagina
Heren 1, alleen dubbels, 3e klasse
Arie van Tol
Chris Heuckeroth
Dick Bloemzaad
Nico Nentjes
Gerard van Ankeren
Teampagina

Zaterdag

Heren 1, Hoofdklasse
Nigel Pouw
Arjan Petersen
Wijnand Bakkertje
Fokkert Venema
Lucas Hogeling
Laurens Veldman
Teampagina
Heren 2, 3e klasse
Adriaan Nicolai
Joop Smeets
Michel Findhammer
Wouter Vriens
Danyel Slabbers
Teampagina
Heren 3, 4e klasse
Dennis Brauckmann
Jos van de Sandt
Pieter Segers
Pieter Verhulst
Frank Tolboom
Marcel Zuidhof
Teampagina
Heren 4, 4e klasse
Danny Paulich
Stan Rombouts
Thomas Hogeling
Thomas Zonneveld
Eef van Duin
Sebastiaan Timmermans
Teampagina
Heren 5, 6e klasse
Mackenzie Scott Hamilton
Menno Groeneveld
Maarten Meijboom
Ayolt de Roos
Florian Wohnhas
Coen van Megen
Teampagina
Heren 6, 6e klasse
Aardie Novin
Paul Vogelzang
Ricardo van Engeland
Milad Baniaamam
Hendrik Kurniawan
Arne-Christian van der Tang
Teampagina
Gemengd 1, 1e klasse
Kristel ter Bruggen
Guido van Rijswijk
Jeroen Kerklingh
Rikkie Roelofs
Michiel Reijnen
Linda Benoist
Elske Marra
Teampagina
Gemengd 2, 2e klasse
Tijmen Vierstra
Jasper Verheggen
Zwaantje Harms
Mark van de Schilde
Sarah Gouwenberg
Harmke Lankhorst
Teampagina
Gemengd 3, 3e klasse
Liane Terleth
Catelijne van Melle
Marieke Berendsen
Ruud Wisman
Aad van Leeuwen
Anouk van Kuilenburg
Floris Freeman
Teampagina
Gemengd 4, 3e klasse
Ivar Smit
Renee Smulders
Jan Spilker
Laurens van Wissen
Rosan Woudstra
Martine Verloop
Steven Drenth
Teampagina
Gemengd 5, 3e klasse
Vivian Middelhuis
Robert Withagen
Sebastiaan de Graaf
Tessa van de Lindt
Jennifer Heijtel
Luuk Vogel
Teampagina
Gemengd 6,4e klasse
Soef Owel
Judith de Lange
Dominique Seedorf
Danielle Klaassen
Alexis Oele
Wouter van den Kieboom
Teampagina
Gemengd 7, 6e klasse
Alysa Sinke
Fabienne Ropers
Joris Stegeman
Stef Spoelder
Kelly Kramer
Adriaan Knibbe
Teampagina
Gemengd 8, 6e klasse
Carsten Faber
Suzanne Bruls
Rozerie Bosma
Anke Kersting
Werner Steenbergen
Wouter Methorst
Teampagina
Dames 1, 2e klasse
Claire Horstink
Annemarije Kruis
Nikki Lips
Eva van den Heijkant
Sanne Hoefnagel
Frederique Slothouber
Teampagina
Dames 2, 4e klasse
Marieke Hoornweg
Anouk van den Broek
Robin Hendriks
Coco Beudeker
Carmen Latenstein
Teampagina

Zondag

Heren 1, 6e klasse
Peter Slavenburg
Bas Ravelli
Louis van Staden ten Brink
Dennet Dionet
Marc Sollewijn Gelpke
Teampagina
Heren 2, 7e klasse
Bram Knegt
Roel Kramer
Tom Hendriks
Donald Pool
David van Lennep
Thomas de Veen
Jordi Turro
Teampagina
Heren 3, 7e klasse
Marius Dekkers
Bernard Odeurs
Kees-Jan Nijdam
Julian de Vré
Joeri Dierks
Sergio Paciello
Teampagina
Heren 4, 7e klasse
Thom Klapwijk
Mischa van Os
Pieter Knüppe
Bram van Vulpen
Jochem Kootstra
Tim Pennings
Timo van Dun
Teampagina
Heren 35+, 3e klasse
Jurgen Veenker
Peter Ritmeester
Jakob van Gorkum
Peter Bland
Robert Jan Prenger
Bart van Maanen
Teampagina
Gemengd 1, 6e klasse
Claire Aris
Bas van Andel
Eveline Fokkema
Eduard Herkes
Lenneke Hoeksema
Dries Postma
Ingrid van Biezen
Teampagina
Gemengd 2, 7e klasse
Jasper Bosschieter
Gerben Lafeber
Joeri Fokke
Nikki Hulskes
Steven Ferree
Imke Beemsterboer
Nicky de Groot
Teampagina
Dames 1, 2e klasse
Ellen Matthiesen
Maureen Winkelman
Belinda van der Heiden
Annemiek Merckx
Mirjam Soons
Carla Wieman
Teampagina
Dames 2, 3e klasse
Odette Lommers
Fleur de Vries
Nienke Hendriks van de Weem
Ineke Henkel
Serena Blanker
Audrey Simone
Steffi Kardos
Teampagina
Dames 3, 4e klasse
Iris van Maarschalkerwaart
Iepke Seebregts
Maaike Schouten
Lucyna Szyszkowiak
Julia Wieser
Philippa Mills
Mirjam Plante
Teampagina
Dames 4, 4e klasse
Serena Egidi
Sofie Zonneveld
Marlies van Eik
Josephine Hartkamp
Madelon Dekker
Anna Dorrington
Teampagina
Dames 5, 4e klasse
Marieke Blaakmeer
Félicienne Muijtjens
Floor Huisman
Elise Latour
Saskia Meurs
Lisanne Koopmans
Teampagina
Dames 6, 4e klasse
Evelien Plug
Elke Schouten
Hester Koning
Lise Gunneweg
Kelly Tiggelman
Teampagina
8/9, team 1 (zondagmidddag)
Brenda de Ruiter
Britt Fellinger
Hans Cannegieter
Marlies Soleman
Evelien Burks
Teampagina
8/9, team 2 (zondagmidddag)
Karlijn Jansen
Gerardine Cohnen
Dominique Caron
Marjolein Saers
Maartje Groot
Teampagina

Reservelijst

Bianca Stoop (6/6)
Rob Ong (6/6)
Enzo van Steenbergen (7/7)
Klaartje Rakestraw (8/7)
Cindy Teeven (8/7)
Poul van Venrooij (8/7)
Anke Wolsink (8/7)
Vesna Loncar (8/7)
Len Heezemans (8/8)
Katja van de Laar (8/8)
Jutka Colson (8/8)
Willy Ang (8/8)
Denise Muller (8/8)
Marc van Oldenborgh (8/8)
Rosalie Brand (8/8)
Jeroen van der Harst (8/8)
Daniël Jacobus (8/9)
Sylke Muller (8/9)
Roos Nooter (8/9)